اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


دستور ترامپ برای بررسی تأثیر قطعات و خودروهای وارداتی روی امنیت ملی آمریکا بحث‌های زیادی را به پا کرده است. نتیجه این بررسی‌ها تابستان سال جاری منتشر خواهد شد و احتمال تصویب تعرفه 25 درصدی روی خودروهای وارداتی به این کشور وجود دارد.


تویوتا در بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرده یک تهدید برای امنیت ملی نیست زیرا 10 کارخانه در آمریکا داشته و بیش از 137 هزار آمریکایی در این کارخانه‌ها مشغول به کار هستند. این کمپانی ادامه می‌دهد: “تویوتا یک سرمشق برای خودروسازی در آمریکاست.”


جدای از تأکید روی روابط محکم با آمریکایی‌ها، تویوتا می‌گوید وضع تعرفه 25 درصدی روی خودروها که مصرف‌کنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد باعث افزایش قیمت محصولات خواهد شد. به طور مثال تویوتا می‌گوید هزینه تولید کمری با وضع این تعرفه‌ها می‌تواند تا 1800 دلار افزایش یابد.


تویوتا کمری پرفروش‌ترین سدان بازار آمریکا بوده و در جورج تاون کنتاکی تولید می‌شود. علیرغم اینکه کمری در آمریکا تولید می‌شود اما هزینه‌ها در صورت تصویب تعرفه افزایش خواهد یافت زیرا از برخی قطعات وارداتی درست همانند دیگر خودروها استفاده می‌کند.


تویوتا نگفته که آیا این افزایش هزینه تولید را روی قیمت تمام شده نیز اعمال خواهد کرد یا خیر اما به نظر می‌رسد منظور آن با توجه به بیانیه منتشر شده مشخص است. اگر این امر رخ دهد قیمت کمری می‌تواند از 23645 به 25445 دلار افزایش یابد.


اگرچه کلاس سدان ها مدتی است که با کاهش استقبال روبرو شده است اما تویوتا کمری در سال پیش‌ فروش 387081 دستگاهی داشته است. اگر افزایش هزینه 1800 دلاری را در نظر بگیریم بنابراین این خودروساز احتمالاً با افزایش هزینه کلی 696,745,800 دلاری روبرو خواهد شد.

این یک مبلغ سنگین است و تویوتا می‌گوید: “ما معتقدیم تنها نتیجه محتمل این بررسی‌ها رد کردن تأثیر قطعات وارداتی خودرو روی امنیت ملی آمریکاست.”

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها