اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


ایلان ماسک مدیر اجرایی تسلا گفته شاید در رکود اقتصادی بعدی فورد دوام نیاورد.


در خلال مصاحبه‌ی مفصلی که هفته‌ی پیش با Recode داشته، ماسک گفته این برند و فورد به سختی از رکود اقتصادی پیشین عبور کردند و شاید آمریکایی‌ها در رکورد بعدی توانایی‌های خود را از دست بدهند.

ماسک گفته است:

فورد و تسلا در رکود اقتصادی پیشین با مشکلات زیادی مواجه شدند. احتمال اینکه فورد در رکود بعدی دوام نیاورد بالاست.

این مدیر بلندپایه ادامه داده است:

موفق کردن یک شرکت کار سختی است. تلاش‌های زیادی برای ساخت خودرو صورت می‌گیرد و تمامی آن‌ها با شکست هم مواجه می‌شود حتی شرکت‌هایی همچون جنرال موتورز و کرایسلر که از مشتریان زیاد، شبکه نمایندگی وسیع، مراکز سرویس بی‌شمار و پشتیبانی قوی برخوردار بوده‌اند در رکود اقتصادی قبلی شرایط وخیمی را تجربه کردند.

ماسک از یادآوری گذشته هیچ ابایی نداشته و به چگونگی سرمایه‌گذاری 50 میلیون دلاری دایملر آلمان در خلال بحران اقتصادی یک دهه‌ی قبل و سرپا نگه داشتن اشاره کرده است. نهایتاً دایملر سرمایه‌گذاری خود در تسلا را چهار سال پیش و با معامله‌ی قابل‌توجه 780 میلیون دلاری فروخته است.


ماسک حرف‌های زیادی برای گفتن داشته است. به عنوان نمونه او هیجان زیاد خود از تولید پیکاپ این برند را پنهان نکرده و گفته خیلی به چگونگی فروش آن اهمیت نمی‌دهد. ماسک همچنین ادعا کرده بررسی‌های میزان تولید تسلا مدل 3 توسط FBI کاملاً اشتباه بوده و گفته که نسل بعدی تسلا رودستر سریع‌ترین خودروی تولیدی دنیا خواهد بود.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها