اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


استون مارتین در سال 2021 هایپرکار پیشرانه وسط جدیدی را عرضه خواهد کرد. این خودرو که فعلاً “پروجکت 003” نام دارد از تکنولوژی‌های خودروی والکری سود خواهد برد.


این خودروساز بریتانیایی با انتشار دو اسکچ طراحی و همچنین برخی جزئیات هایپرکار جدید خود توسعه‌ی چنین محصولی را تأیید کرده است. استون مارتین می‌گوید حضور پروجکت 003 در جاده‌ها منع قانونی نخواهد داشت و البته هم در جاده و هم در پیست دینامیک سواری فوق‌العاده‌ای ارائه خواهد کرد.

پروجکت 003 بر پایه‌ی ساختاری سبک‌وزن ساخته خواهد شد و از سیستم‌های تعلیق و آئرودینامیک فعال سود خواهد برد. قوای محرکه‌ی بنزینی-الکتریکی هم که در وسط خودرو نصب می‌شود آن را به جلو خواهد راند. این خودرو دنباله‌روی والکری و والکری AMR Pro خواهد بود و از تکنولوژی‌های این دو خودرو سود خواهد برد.

اندی پالمر مدیرعامل استون مارتین درباره این خودرو گفته است:

استون مارتین والکری همیشه یک پروژه‌ی برجسته بوده است. البته موضوع مهم این است که والکری یک میراث بر جای می‌گذارد. میراثی جدید که استانداردهای جدیدی در بازار هایپرکارها وضع خواهد کرد. ما خودرویی تولید محدود و سفارشی عرضه خواهیم کرد که در کنار مدل‌های تولیدی سری حضور خواهد داشت. من مفتخرم اعلام کنم این خودرو پروجکت 003 نام دارد و قدم بعدی ما در بحث دینامیک سواری است.

نسخه تولیدی نهایی پروجکت 003 کاربردی‌تر از نمونه جاده‌ای خواهد بود. این خودرو در تمامی بازارها عرضه خواهد شد و تولید آن به 500 دستگاه محدود می‌شود. اولین نمونه‌های این خودرو اواخر سال 2021 به دست مشتریان خواهد رسید.

پروجکت 003 همچنین در همان سال شاهد ورود دومین سوپرکار پیشرانه وسط استون مارتین به بازار خواهد بود. این خودرو رقیب محصولاتی همچون فراری 488 و مک لارن 720S خواهد بود.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها