اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


لندروور از فرصت برگزاری نمایشگاه خودروی پاریس 2018 برای معرفی یک دستگاه دیسکاوری مناسب مأموریت‌های اضطراری استفاده کرده است.


این خودرو که از کانسپت پروجکت هیرو الهام گرفته به عنوان بخشی از برنامه‌ی همکاری 18 ماهه‌ی بین شرکت استرالیایی رد کراس و SVO لندروور توسعه یافته است.


این خودرو که برای حفظ جان انسان‌ها در موقعیت‌های خطرناک طراحی شده به یک مرکز فرماندهی متحرک تبدیل ‌شده است. از آنجایی که حفظ جان انسان‌ها در اولویت اول این خودرو بوده بنابراین شاهد استفاده از تکنولوژی‌های ارتباطی مناسب و چهار آنتن رادیویی هستیم.


تکمیل کننده‌ی مأموریت‌های این لندروور اضطراری پهبادی با 8 روتور است که به دوربین دید گرمایی برد بلند مجهز می‌باشد. لندروور می‌گوید دوربین یاد شده می‌تواند از فاصله 440 متری افراد و از فاصله یک کیلومتری هم خودروها را تشخیص دهد.

فیلم ضبط شده را می‌توان از طریق صفحات لمسی مشاهده کرد. خود پهباد هم می‌تواند هدف‌ها را در محل‌های دقیق خود شناسایی کند. جمع‌آوری این اطلاعات است که تفاوت بین مرگ و زندگی را تعیین می‌کند.

جدای از تجهیز به پهبادی قوی و مرکزی فرماندهی، دیسکاوری مورد بحث دارای چراغ‌های اضطراری، میله‌های سقف و رینگ‌های مشکی با لاستیک‌های بزرگ است. این شاسی‌بلند آفرودر همچنین از پیشرانه‌ی 3 لیتری دیزلی با خروجی 254 اسب بخاری سود می‌برد.

مدیر بخش خودروهای خاص لندروور می‌گوید:

از آنجایی که ما همکاری خود را از سال 1954 آغاز کرده‌ایم همواره تلاش داشته‌ایم تا به رد کراس در بهبود پاسخ‌های اضطراری و نهایتاً حفظ جان انسان‌ها کمک کنیم. در طول 18 ماه گذشته مهندسان ما همکاری تنگاتنگی با تیم پاسخ اضطراری در رد کراس داشته‌ایم تا یک خودروی عالی برای رفع نیازهای این شرکت بسازیم.

[دانلود ویدئو]

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها