اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


کل تاریخ گرندپری لانگ بیچ با نام تویوتا گره خورده است؛ اما این یگانگی و همکاری نزدیک به پایان راه خود رسیده است…


موتور اسپورت گزارش داده که این خودروساز ژاپنی اسپانسری خود از گرندپری لانگ بیچ را پس از 44 سال به پایان رسانده است. گفته می‌شود این همکاری رکورددار بیشترین مدت‌زمان حمایت از یک رویداد موتور اسپورت می‌باشد.


تاریخ برگزاری این مسابقه که در لس‌آنجلس برگزار می‌شود به سال 1975 و استارت کار با عنوان فرمولا 5000 بازمی گردد. در طول این مدت طولانی تویوتا حتی با اینکه به‌صورت فعالانه در اکثر مسابقات حضور نداشت همچنان اسپانسر گرندپری لانگ بیچ باقی ماند.

مدیر انجمن گرندپری لانگ بیچ درباره این موضوع می‌گوید:

ما همکاری فوق‌العاده‌ای با تویوتا در طول این 44 سال داشتیم که یک رکورد در دنیای مسابقات محسوب می‌شود. البته در طول بحث‌های فراوانی که اخیراً صورت گرفت تویوتا تصمیم گرفت دیگر به عنوان اسپانسر مسابقات از ما حمایت نکند. البته این امر باعث می‌شود ما به دنبال یک اسپانسر جدید باشیم. ما درباره آینده مسابقات بسیار هیجان‌زده هستیم و تمامی فرصت‌های بالقوه را بررسی می‌کنیم.

تویوتا اولین خودروساز ژاپنی نیست که سایه حمایت خود از مسابقات مهم خودرویی در آمریکا را کنار می‌کشد. مزدا نیز همکاری خود با لاگونا سکا را در سال پیش به پایان رسانده است. امیدواریم دست‌اندرکاران گرندپری لانگ بیچ بتوانند اسپانسر مناسبی برای جایگزینی تویوتا پیدا کنند.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها