اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


یک وکیل اهل تگزاس آمریکا پیشنهاد داده پلاک خودروهای لوکس از جلوی این خودروها حذف شود.


این وکیل در پیشنهاد خود گفته که خودروهایی با قیمت بالاتر از 60 هزار دلار باید بتوانند پلاک جلوی خودروی خود را بردارند. اگرچه برخی افراد از این پیشنهاد استقبال کرده‌اند اما دلیل اینکه چرا فقط خودروهایی با قیمت بالاتر از 60 هزار دلار بتوانند این کار را انجام دهند مشخص نیست.


بنا به گفته‌ی کن کینگ، بسیاری از خودروهای اسپورت و لوکس مدرن با جا پلاک مناسب و در نظر گرفته شده عرضه نمی‌شوند. این موضوع صحیح است اما این موضوع تنها درباره‌ی خودروهایی با قیمت بالاتر از 60 هزار دلار صدق نمی‌کند زیرا محصولات ارزان‌تری هم وجود دارند که با محل خاص جا پلاک جلو عرضه نمی‌شوند.


چرا این تبعیض بین مالکان خودروهای ارزان‌تر و خودروهایی با قیمت بالاتر از 60 هزار دلار دیده می‌شود؟ نیازی به گفتن نیست که این پیشنهاد می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در سیستم کلاس‌بندی خودروها شود.


ایالت تگزاس از سال 1934 تاکنون قوانین دوگانه‌ای درباره‌ی پلاک خودروها داشته و از مالکان خودروها می‌خواهد پلاک‌های جلو و عقب را همواره در معرض دید قرار دهند. البته در سال 2011 این قانون اصلاح شد و در آن به این نکته اشاره شد که عدم نمایش واضح پلاک غیرقانونی بود و جریمه‌ای حدود 200 دلاری دارد.


اگر پیشنهاد کینگ اجرایی شود خودروهایی با قیمت بالاتر از 60 هزار دلار دیگر موظف به پیروی از این قانون نیستند. اساساً کد HB 673 بکار رفته در این پیشنهاد به خودروهای لوکس سواری اشاره دارد. مشکل این است که تعریف یاد شده کاملاً مبهم بوده و می‌تواند شامل هر خودرویی از کلاسیک‌های گران‌قیمت گرفته تا خودروهای اسپورت و لوکس شود.


مشکل بزرگ‌تر این است که اجرایی شدن این پیشنهاد باعث تعریف دو کلاس جداگانه خواهد شد: افرادی که مالک خودروهای گران‌تر هستند و افرادی که خودروهای ارزان‌تری دارند. این هم از عجایب قانون‌گذاری در دنیای خودروهاست!

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها