اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


به گزارش اتوکار، واکسهال به عرضهٔ مدل کابریولت کامپکت کاسکادا خاتمه داده است. البته این تصمیم چند ماه پیش گرفته شده بود اما چون هنوز چندین دستگاه از این خودرو فروش نرفته و باقی‌مانده بودند، واکسهال همچنان به دریافت سفارشات خرید کاسکادا ادامه می‌داد. دلیل چنین اقدامی فروش پایین این خودرو است به‌گونه‌ای که واکسهال سال گذشته تنها 220 دستگاه از کاسکادا در بریتانیا به فروش رسانده است؛ اما این خودرو حتی در اولین سال عرضه نیز فروش چندانی نداشت و تنها 850 دستگاه از آن به فروش رسید. کاسکادا که از سال 2013 به بازار آمد، در اصل نسخهٔ کابریولت اوپل آسترا محسوب می‌شود.

اما با اینکه واکسهال دیگر کاسکادا را در بریتانیا عرضه نمی‌کند، این کابریولت چهارنفره هنوز هم در دیگر بازارها از طریق برند اوپل قابل خریداری خواهد بود. قیمت پایهٔ این خودرو در آلمان از 33,650 یورو آغاز می‌شود که حدود 500 یورو کمتر از آئودی A3 کابریولت و 1100 یورو کمتر از ب‌ام‌و سری 2 کابریولت است. همچنین با توجه به اینکه کاسکادا زمانی متولد شد که اوپل و واکسهال هنوز تحت مالکیت جنرال موتورز بودند، این خودرو در ایالات‌متحده هم توسط بیوک عرضه شد و عرضهٔ آن هنوز هم ادامه دارد. قیمت بیوک کاسکادا در ایالات‌متحده از 33,065 دلار آغاز می‌شود.

ای برای جایگزین کاسکادا ندارد؛ بنابراین این شرکت هم در همان مسیری حرکت کرده که پیش‌ازاین فورد و رنو به ترتیب با حذف نسخهٔ کابریولت مدل‌های فوکوس و مگان حرکت کرده بودند. در عوض واکسهال و برادر آلمانی‌اش اوپل روی بخش پرسود کراس‌اوورها تمرکز کرده‌اند به‌گونه‌ای که هم‌اکنون این دو برند سه کراس‌اوور مختلف شامل موکا، کراسلند و گرندلند را در سراسر اروپا عرضه می‌کنند. این در حالی است که تا سال 2020 عضو چهارمی هم به‌عنوان پرچم‌دار کراس‌اوورهای اوپل به این خانواده اضافه خواهد شد.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها