درگ جگوار I-Pace و تسلا مدل X

بدون دیدگاه

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنیدآیا اینکه یک جگوار الکتریکی می‌تواند تسلا مدل X را شکست دهد حقیقت دارد؟ خب اگر مدل ضعیف‌تری از محصول تسلا را که در اولین مسابقه از نوع X 75D بوده انتخاب کنید این خبر حقیقت خواهد داشت اما اگر نسخه قوی‌تری از تسلا مدل X در برابر جگوار قد علم کند چگونه خواهد بود؟


پیش از این جگوار در تیزرهای تبلیغی این مدل خود، شکست رقیب را به آسانی نشان می‌داد. در این مسابقه ما جگوار I-Pace را در برابر نسخه‌های گوناگون تسلا مدل X قرار داده‌ایم. در ویدئوی یاد شده گفته می‌شود که این اولین درگ تمام الکتریکی بوده و می‌خواهیم بدانیم که بهترین رقیب ممکن برای جگوار کدام خودرو است. I-Pace اولین شاسی بلند الکتریکی تاریخ جگوار بوده و البته دو رقیب سرسخت یعنی تسلا مدل X 100D و P100D را پیش روی خود می‌بیند.

جگوار آی پیس
اما چرا دو رقیب؟ خب مدل 100D از نظر قیمت و قدرت به I-Pace نزدیک بوده اما خب چرا قوی‌ترین نسخه تسلا را با این خودرو مقایسه نکنیم؟ ما این کار را انجام داده‌ایم!


این شاسی بلندهای الکتریکی در سه چالش سخت حضور داشته‌اند که شامل درگ، رولینگ و ترمز می‌باشد.


ذکر این نکته مهم است که هیچ‌کدام از این خودروهای الکتریکی به عنوان خودروهای بسیار سریع در نظر گرفته نمی‌شوند. در واقع هم تسلا مدل X و هم جگوار I-Pace کم و بیش به عنوان خودروهای خانوادگی در نظر گرفته می‌شوند. هر دو خودرو فضای زیادی برای سرنشینان داشته و البته از تکنولوژی‌های زیادی سود می‌برند. همچنین نباید با آن‌ها زیاد به فکر آفرود بود.


خب نظر شما چیست؟ کدام خودرو عملکرد بهتری دارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[دانلود ویدئو]

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها