اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنیدرنو با تولید هاچبک های اسپورت RS کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است. این خودروساز فرانسوی همچنین به خاطر تولید برخی از بهترین خودروهای تجاری در قالب بخش رنو اسپورت شناخته شده است اما اینجا چیز کاملاً متفاوتی را داریم.


این کامیون T High ریسینگ ادیشن نام داشته و البته توسط رنو ساخته نشده است. حداقل توسط بخش خودروسازی معرفی نشده است! بخش رنو تراکس که از سال 2001 تاکنون بخشی از گروه ولوو بوده مسئول تولید این کامیون ویژه است. شایان ذکر است بخش رنو تراکس از بخش خودروسازی رنو کاملاً جداست.


اما با این تفاسیر نام رنو و رنو تراکس مشترک بوده و البته بخش خودروهای تجاری کارهای لجستیکی مربوط به تیم فرمول 1 رنو را نیز انجام می‌دهد.


این کامیون بر پایه تراک هوی دیوتی سری T ساخته شده اما همان‌گونه که مشاهده می‌کنید از طرح تیم فرمول 1 یعنی رنگ زرد و مشکی در بدنه و کابین بهره گرفته شده است. این کامیون ویژه دارای آینه‌های جانبی، جلوپنجره و نشان‌های مشکی است که هماهنگی فوق‌العاده‌ای با رنگ زرد جذاب بدنه دارد.


به همین منوال رینگ‌ها نیز به منظور هماهنگی با رنگ بدنه رنگ زرد را داشته و کابین نیز به صندلی‌ها و غربیلک فرمان ریکارو که هر دو چرمی بوده و دوخت‌های زرد دارند مزین شده است. داشبورد نیز طرح کربنی داشته و ورودی‌های هوا و کمربندهای ایمنی نیز رنگ زرد را پذیرا شده‌اند.


این کامیون از نظر فنی تغییری نداشته اما پیشرانه 6 سیلندر 13 لیتری دیزلی آن قدرت 520 اسب بخاری دارد که دو برابر قدرت رنو مگان RS می‌باشد. البته گشتاور کامیون رنو تراکس به 2550 نیوتون متر می‌رسد.


رنو تراکس تنها 99 دستگاه از T High ریسینگ ادیشن خواهد ساخت.

[دانلود ویدئو]

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها