اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


انتخاب خودروی مناسب در اکثر اوقات یک تصمیم استرس‌زاست؛ اما حتی زمانی که خودروی مدنظر را انتخاب می‌کنید باید یک پله فراتر رفته و اقدام به انتخاب ‌تریم موردنظر خود بکنید که این هم یک فرایند زمان‌بر دیگر است.


اما رنوی بریتانیا می‌خواهد این فرایند را آسان‌تر کند و به همین خاطر نسخه‌های ایزی لایف سه خودروی خود یعنی سنیک، گرند سنیک و کولئوس را معرفی کرده است. خودروهای کلیو، مگان و کپچر همچنان با همان ساختار تریم قبلی عرضه می‌شوند.


چارچوب کاری رنو ایزی لایف هم مشابه برند مینی اقدام به ساده‌تر کردن تریم های خود کرده و تنها نسخه‌های کلیدی را حفظ کرده است. مینی ون‌های سنیک و گرند سنیک هم‌اکنون تنها در سه تریم عرضه می‌شوند و تریم‌های کولئوس هم به دو نسخه کاهش یافته است.

مدل‌های سنیک (5 و 7 نفره) را می‌توان در تریم های پایه‌ی پلی، میانی آیکونیک و فول سیگنیچر خریداری کرد. کولئوس هم با تریم های آیکونیک و GT لاین در دسترس است. مشتریان هنوز هم می‌توانند گزینه‌های قوای محرکه‌ی گوناگون را انتخاب کنند اما حتی پیشرانه‌ها نیز تنها به یک نمونه بنزینی و یک نمونه دیزلی برای مدل‌های سنیک و گرند سنیک محدود شده است. کولئوس هم با پیشرانه دیزلی و در نسخه‌های دیفرانسیل جلو و چهار چرخ محرک قابل انتخاب است.


هم‌اکنون قیمت سنیک از 21390 تا 26130 پوند متغیر است درحالی‌که قیمت گرند سنیک از 23190 پوند آغاز شده و به 27930 پوند می‌رسد. محدوده قیمتی کولئوس نیز از 27495 تا 31495 پوند می‌باشد. شایان ذکر است این خودروها نسبت به سال پیش چند صد پوندی ارزان‌تر شده‌اند بنابراین نه تنها خریداران با انتخاب‌های آسان‌تری روبرو هستند بلکه مبلغ کمتری هم برای خرید می‌پردازند.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها