اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


دومین نسل آئودی R8 توسط گروه فولکس‌واگن آمریکا فراخوان می‌شود.


تعداد 1916 دستگاه از مدل‌های کوپه و اسپایدر R8 مدل سال 2017 و 2018 که بین 7 دسامبر 2015 تا 14 نوامبر سال 2017 تولید شده‌اند باید مورد بازبینی قرار گیرند.


در این خودروهای فراخوان شده، روغن گیربکس شاید در شرایط رانندگی سخت نشت کند. این وضعیت می‌تواند شامل رانندگی پرسرعت و مانورهای ناگهانی و شبیه همانی باشد که در پیست می‌بینیم.


در صورت وقوع این نشتی، روغن می‌تواند با قطعات داغ پیشرانه تماس پیدا کرده و دود به هوا رود. در شرایط بدتر آتش‌سوزی رخ می‌دهد. آئودی گفته اگر این اتفاق بیفتد شاید رانندگان بوی روغن سوخته یا دود را متوجه شوند.


این خودروساز آلمانی از وقوع یک فقره آتش‌سوزی در پیست مطلع شده است. این موضوع پس از انجام بررسی‌های داخلی شرکت و تصمیم نهایی برای اعلام فراخوان رخ داده است.


مالکان خودروهای تحت تأثیر این قضیه قبلاً توسط خودروساز آگاه شده‌اند. پس از مراجعه به نمایندگی مجاز، تکنسین‌های آئودی شلنگ تهویه‌ی گیربکس را با شلنگ تهویه‌ی دوبل تعویض خواهند کرد. این شلنگ جدید قبلاً در مدل‌های جدید بکار رفته‌اند. همه‌ی این کارها بدون دریافت هزینه انجام خواهند شد.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها