اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


تا به اینجا اکثر فراخوان‌ها (اگر نگوییم همه‌ی فراخوان‌ها) به خودروها مربوط بوده‌اند؛ اما خب تولید خودروهای الکتریکی به این معنی است که آیتم‌های دیگری هم می‌توانند وارد بازی شوند.


مثال بارز این قضیه فورد است که در حال فراخوان حدود 50 هزار کابل شارژی است که با سه خودروی الکتریکی محبوب خود عرضه کرده است. دلیل این فراخوان نگرانی‌ها درباره احتمال آتش‌سوزی است. این خودروساز آمریکایی با انتشار بیانیه‌ای تأیید کرده کابل‌های یاد شده همراه مدل‌های فوکوس الکتریکی، فیوژن انرژی و C مکس انرژی تحویل داده شده‌اند.

بنا به گفته فورد اگر سیم شارژی که به سوکت موردنظر زده می‌شود آسیب دیده باشد احتمال افزایش دما وجود داشته و اگر خروجی بیش از حد گرم شود احتمال آتش‌سوزی وجود دارد.


فورد ادعا می‌کند قبلاً برخی خبرها درباره آتش‌سوزی را از مشتریان دریافت کرده اما به آماری در این رابطه اشاره نکرده است.

نمایندگی‌های فورد به منظور حل این مشکل شروع به تحویل کابل شارژهای جدیدی خواهند کرد که حاوی وسیله‌ای برای تشخیص میزان داغ شدن خروجی بوده و در صورت افزایش بیش از حد دما باعث توقف شارژ خواهد شد. واضح است که دریافت این کابل‌های شارژ هیچ هزینه‌ای برای مصرف‌کنندگان در بر نخواهد داشت.

در اولین فرصت با مالکان خودروهای تحت تأثیر این مشکل تماس گرفت خواهد شد. همچنین به آن‌ها گفته خواهد شد که نوع خروجی برق موردنیاز را در نظر بگیرند.


فوکوس‌های الکتریکی درگیر این قضیه بین 15 سپتامبر تا 14 مارس 2015 ساخته شده‌اند. مدل‌های فیوژن نیازمند کابل‌های جدید نیز در مکزیک و بین 4 سپتامبر 2012 تا 5 مارس 2015 ساخته شده‌اند. نهایتاً باید گفت مدل‌های C مکس انرژی تحت تأثیر این فراخوان نیز در بازه زمانی 13 آوریل 2012 تا 14 مارس 2015 روی خط تولید رفته‌اند.

در کل 49197 دستگاه از این سه خودروی الکتریکی در آمریکا و 1327 دستگاه نیز در کانادا فراخوان شده‌اند.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها