اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


ویلیامز تنها صندلی باقی مانده برای مسابقات فصل 2019 را به راننده‌ی 33 ساله‌ی مشهور لهستانی با نام رابرت کوبیکا واگذار می‌کند. کوبیکا پس از تصادف وحشتناکی که در مسابقات داشت ترجیح داده بود از حضور در آن کناره‌گیری نماید.


بنا به گزارش پدال و به نقل از اتو اسپورت، کوبیکا قبلاً در لیست رانندگان ترجیحی ویلیامز برای فصل آینده قرار داشت اما در تابستانی که گذشت چندین تست مسابقه‌ای را برای رنو انجام داده بود.

پس از همکاری کوتاه با رنو، کوبیکا نقش راننده‌ی رزرو برای ویلیامز را ایفا کرده است، جایگاهی که نهایتاً به او اجازه‌ی دسترسی به صندلی راننده‌ی اصلی را داده است. البته کوبیکا باید در تست‌های 5 روزه شرکت کند.

تیم ویلیامز هم‌اکنون اعلام کرده کوبیکا به همراه جورج راسل رانندگان تیم در فصل 2019 مسابقات را تشکیل خواهند داد. این بیانیه پیش از برگزاری گرندپری ابوظبی منتشر شده است. در همین پیست بود که کوبیکا آخرین مسابقه‌ی فرمول 1 خود در سال 2010 را برگزار کرد.


کوبیکا دراین‌باره گفته است:

اول از همه باید از تمامی کسانی که به من در طی سه سال گذشته کمک کردند تشکر کنم. آن زمان یک سفر چالش‌برانگیز برای بازگشتن به فرمول 1 بود اما چیزی که تقریباً غیرممکن به نظر می‌رسید آغاز حسی است که به دست آورده‌ام. من واقعاً از اینکه می‌توانم یکی از رانندگان فرمول 1 در سال آینده باشم هیجان‌انگیز هستم.

این راننده‌ی لهستانی ادامه می‌دهد:

قطعاً رسیدن به این نقطه یک سفر طولانی بوده اما از آنجایی که این چالش کم‌کم پایان می‌پذیرد یک چالش جدید با ویلیامز تجربه خواهد شد. البته این کار آسان نیست اما با کار و تصمیم سازی سخت ما به تیم کمک خواهیم کرد. امسال سال سختی بود اما من چیزهای زیادی یاد گرفتم و می‌خواهم از سر فرانک و کلیر برای این فرصت تشکر کنم.


راننده‌ی باتجربه‌ی فرمول 1 در نهایت خاطرنشان می‌سازد:

بازگشتی دوباره به فرمول 1 در فصل آینده یکی از بهترین لحظات زندگی من خواهد بود و مطمئنم که با تلاش زیاد و تعهد به کار ما قادر خواهیم بود به بهبود وضعیت تیم کمک کنیم. بازهم از تمامی افرادی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم. من سرانجام پشت فرمان یک خودروی فرمول 1 خواهم نشست و بی‌صبرانه منتظر آن لحظه هستم.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها