اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


لاکهید مارتین برنده قرارداد تولید لانچرهای سیستم توپخانه با تحرک بالا (HIMARS) و سخت‌افزار مرتبط با آن برای فروش به یک مشتری بین‌المللی ناشناس با ارزش 218 میلیون دلار شد.


این سیستم با جدیدترین قراردادی که امضا شده هم‌اکنون در اختیار 4 شریک جهانی می‌باشد. لاکهید مارتین با برنده شدن این قرارداد باید 18 لانچر HIMARS و تجهیزات مرتبط را تا دسامبر 2020 به مشتری نهایی تحویل دهد.


این شرکت خودروهای سیستم یاد شده را از صفر خواهد ساخت. ساخت این خودروها در کامدن آرکانزاس صورت خواهد گرفت.


لانچر متحرک و سبک‌وزن HIMARS می‌تواند با هواپیمای C-130 و بزرگ‌تر از آن حمل شود.

این سیستم از یک مدول لود کننده لانچر و سیستم کنترل آتش نصب شده روی شاسی تراکی 5 تنی تشکیل شده و دارای کابین مسلح ویژه‌ای است که حفاظت بیشتری را برای سه اپراتور این سیستم ایجاد می‌کند.


به دلیل عملکرد بالا و ارزش‌افزوده مهمات و تدارک سیستم HIMARS باور بر این است که این سیستم گزینه‌ی بهتری برای کشورهایی است که آتش دقیقی برای مأموریت‌های خود نیاز دارند.


لاکهید مارتین در جولای 2018 اولین لانچر HIMARS را به‌صورت شاسی و قطعات لانچر تحویل مشتری داد. این تجهیزات در همان تأسیسات آرکانزاس ساخته شده بودند.


طیف گسترده گزینه‌های طراحی و ساخت لاکهید مارتین راه‌حل‌های برجسته‌ای را ایجاد کرده و سیستم‌های تثبیت شده‌ای همچون MLRS، HIMARS، ATACMS و GMLRS را برای مشتریان داخلی و بین‌المللی ارائه داده است.


این کمپانی امنیتی و نظامی آمریکایی اساساً در طراحی، توسعه، ساخت و راه‌اندازی سیستم‌های پیشرفته‌ی نظامی و امنیتی حضور پررنگی دارد.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها