اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


مرسدس بنز اذعان کرد در خاتمه تولید خودروهایی که احساس می‌کند محبوب نیستند تعلل نخواهد کرد.


Ola Kallenius مدیر تحقیق و توسعه فعلی مرسدس و مدیر اجرایی آتی شرکت در مصاحبه با تاپ گیر اعلام کرده تصمیم مرسدس برای خاتمه عرضه محصولاتی که محبوب نیست حاصل دو دهه گسترش سبد محصولات است.
او گفته است:

ما حدود 20 سال است که بی‌وقفه در حال گسترش سبد محصولات خود مخصوصاً از نظر شاسی بلندها بوده‌ایم و می‌توانید به موفقیت این خودروها نگاه کنید. این امر باعث می‌شود ما در سال‌های 2020 تا 2022 بیشتر از 40 محصول را ارائه کنیم؛ و اگرچه ما همه‌ی بچه‌های خود را دوست داریم اما در عین حال بسیار منطقی و واقع‌بین هستیم. نباید در خاتمه عرضه محصولات کم‌فروش تعلل کنیم.

متأسفانه این مدیر ارشد به نوع خودروهایی که به پایان خط رسیده‌اند اشاره‌ای نکرده است. البته رودستر کم‌فروش SLC احتمالاً یکی از نامزدهای بالقوه برای خداحافظی با خط تولید است.


Kallenius می‌گوید:

ما فکر نمی‌کنم که در آینده‌ی نزدیک تغییرات شدیدی داشته باشیم اما در طول 10 سال آینده نگاهی به سبد محصولات خود، محصولات توجیه‌پذیر و روند بازار خواهیم انداخت.

مرسدس بنز در حرکتی که کاملاً آشناست اقدام به کاهش تعداد سدان‌های خود و افزایش عرضه شاسی بلندها به ویژه در آمریکا خواهد کرد.


مدیر ارشد مرسدس بنز گفته که احتمال گسترش خانواده‌ی AMG GT در آینده وجود دارد.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها