اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


ولوو در حال آماده شدن برای ارائه نسل آینده شاسی‌بلند لوکس XC90 بوده و این‌طور که به گوش می‌رسد خبری از پیشرانه‌های دیزلی در نسل جدید این خودرو نخواهد بود.


بنا به گزارش اتو اکسپرس انتظار می‌رود نسل جدید XC90 در سال 2021 معرفی شود و از پلتفرم به‌روز شده SPA که هم‌اکنون با نام SPA2 شناخته می‌شود استفاده کند.

2016 Volvo XC90 T8
جدای از کاهش وزن در مقایسه با نسخه فعلی، پلتفرم یاد شده می‌تواند قوای محرکه الکتریکی شده را نیز در خود جای دهد. این امر به شاسی‌بلند پرچم‌دار ولوو اجازه می‌دهد تا به دو صورت بنزینی-هیبریدی و الکتریکی عرضه شود. مدیرعامل ولوو آقای هاکان ساموئلسن نیز این موضوع را تأیید کرده است.

او گفته است:

ما باید اولویت‌های خود را مشخص کنیم. نمی‌توانیم همه کاری انجام دهیم؛ بنابراین اگر می‌خواهیم در بحث الکتریکی سازی با سرعت بیشتری حرکت کنیم نباید به همه‌چیزی جواب مثبت دهیم. به همین دلیل است که نسخه دیزلی S60 ارائه نمی‌شود و ما هم برنامه‌ای برای عرضه چنین پیشرانه‌ای در هیچ‌یک از محصولات جدیدمان نداریم. XC90 نیز پیروی این روش خواهد بود.


پیش از خاتمه تولید نسل فعلی XC90 انتظار می‌رود نسخه فیس لیفت آن احتمالاً در سال 2019 عرضه شود. این فیس لیفت تغییرات زیادی را در پی نخواهد داشت و تنها به رقابت بهتر با حریفان تازه‌نفس‌تر کمک خواهد کرد.


جدای از در پیش گرفتن مسیر الکتریکی سازی، ولوو XC90 جدید با سیستم رانندگی سطح 4 عرضه خواهد شد. این سیستم باعث شتاب گیری، ترمز و فرمان پذیری خودرو شده و به لطف آن خودرو خواهد توانست مسافران خوابیده را به مقصدشان برساند.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها