اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


مرد شماره 1 توسعه پورشه تایکان برخی ویژگی‌های اولین محصول تمام الکتریکی پورشه را تشریح کرده است.


استفان وِک باخ (Weckbach) در مصاحبه با مجله مصرف‌کنندگان کمپانی گفته که تایکان سواری مشابه یک پورشه خواهد داشت. او گفته تایکان دقیقاً شبیه یک پورشه خواهد بود و احساس یک پورشه را خواهد داشت. او با گفتن اینکه تمامی پورشه‌ها شاید در کلاس خود اسپورت ترین محصول باشند ویژگی‌های محصولات این شرکت را با دقت شرح داده و اضافه کرده که همین موضوع درباره تایکان هم صدق خواهد کرد.


وِک باخ درباره پرفورمنس هم سخن گفته و اعلام کرده باتری نصب شده زیر کف تایکان به این خودرو اجازه خواهد داد تا مرکز ثقل پایین‌تری در مقایسه با 911 اسطوره‌ای داشته باشد. این موضوع خیلی سورپرایز کننده نیست زیرا باتری‌ها سنگین بوده اما مسئول خودروهای الکتریکی پورشه خاطرنشان ساخته تایکان دینامیک طولی و جانبی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.


مهندسان پورشه همچنین کارهای زیادی برای اطمینان کاهش پرفورمنس تایکان پس از چندین لانچ سنگین انجام داده‌اند. به منظور پیشگیری از این کار، پورشه پیشرانه‌های سنکرون پیشرفته‌ای را توسعه داده که مشابه نمونه‌های بکار رفته در 919 هیبرید است. این خودرو همچنین دارای سیستم خنک‌کنندگی فعالی خواهد بود که به‌طور بی‌وقفه‌ای نیازهای خنک شوندگی خودرو را بررسی کرده و به سرعت می‌تواند آب را به قطعات موردنظر بفرستد.

از آنجایی که تایکان اولین محصول الکتریکی مدرن پورشه است بنابراین تیم مهندسی این خودرو با چالش‌های سختی در ایجاد توازن بین محدوده حرکتی و پرفورمنس روبرو بوده‌اند. به منظور ایجاد بهترین حالت مهندسان پورشه روی هرچه سبک‌تر و آئرودینامیک تر کردن تایکان تمرکز کرده‌اند. پورشه همچنین تمرکز زیادی روی مجموعه باتری لیتیوم-یونی داشته و نتیجه تمامی تلاش‌ها ایجاد محدوده حرکتی بیشتر از 500 کیلومتر است.


تایکان اواخر سال آینده معرفی خواهد شد و از دو پیشرانه الکتریکی با خروجی ترکیبی بیش از 592 اسب بخار سود خواهد برد. این خودرو شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت کمتر از 3.5 ثانیه‌ای و شتاب صفر تا 200 کیلومتر در ساعت کمتر از 12 ثانیه‌ای خواهد داشت.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها