اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


هایپرکار جدید پینین فارینا PF0 نه تنها ظاهر جدیدی خواهد داشت بلکه می‌تواند عنوان قدرتمندترین خودروی تولیدی دنیا را نیز به خود اختصاص دهد.


همان‌گونه که می‌دانیم این خودرو از قوای محرکه‌ی الکتریکی کمپانی اهل کرواسی یعنی ریماک استفاده خواهد کرد. پینین فارینا قبلاً تأیید کرده بود PF0 شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت زیر 2 ثانیه خواهد داشت و در کمتر از 12 ثانیه از سکون به سرعت 300 کیلومتر در ساعت خواهد سید. پس حالا می‌دانیم که چرا این خودرو این‌قدر سریع خواهد بود.


بنا به گفته‌ی اتواکسپرس، PF0 از چهار پیشرانه‌ی الکتریکی سود خواهد برد و قدرت ترکیبی آن 1900 اسب بخار و گشتاورش نیز 2300 نیوتون متر خواهد بود که این اعداد باعث می‌شوند محصول پینین فارینا نه تنها قوی‌تر از بوگاتی شیرون باشد بلکه از این نظر هرگونه خودروی تولیدی در جهان را پشت سر بگذارد. پیستون هدز ادعا می‌کند قدرت کل این خودرو 1925 اسب بخار خواهد بود. اگر این خبر صحیح باشد PF0 قوی‌تر از ریماک C-Two با خروجی 1888 اسب بخار خواهد بود.


واضح است که پینین فارینا مأموریت خود را تولید هایپرکاری ساختارشکن در سراسر دنیا تعریف کرده است.


همان‌گونه که این برند اخیراً تأیید کرده، طراحی PF0 خانه‌ی طراحی پینین فارینای ایتالیا (این دو بخش با یکدیگر جدا هستند) صورت می‌گیرد. خودروی موردبحث دارای فلسفه طراحی جدید پیورا خواهد بود و از ورودی‌های هوای کم به منظور ایجاد بدنه‌ای صیقلی و روان برای بهبود آئرودینامیک سود خواهد برد.


تنها 150 دستگاه از هایپرکار PF0 تولید خواهد شد و هریک قیمت حدود 1.5 میلیون پوندی پیش از اضافه شدن هرگونه آپشنی خواهد داشت.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها