اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


برنامه‌های فورد برای خاتمه تولید تمامی سدان هایش را اکثر افراد می‌دانند و ظاهراً این خودروساز می‌خواهد آمریکایی‌هایی هم که از این موضوع آگاه نیستند مطلع شوند! این خودروساز آمریکایی ظاهراً تمامی تبلیغات وسیع خود برای محصولات فیستا، فوکوس، فیوژن و تاروس را در سراسر آمریکا خاتمه داده است.

2018 Ford Fusion exterior
این یک حرکت سورپرایز کننده است زیرا شاهد عرضه‌ی فیوژن حداقل در دو سال آینده خواهیم بود. البته تصمیم اخیر فورد بنا به گفته‌ی مارک لانیو، معاون فروش و بازاریابی شرکت به خاطر تلاش‌های آن‌ها برای سرمایه‌گذاری بیشتر روی محصولات پرفروشی همچون موستانگ و اکو اسپورت بوده است.
او می‌گوید:

این موضوع به ما اجازه‌ی تمرکز روی منابعمان را می‌دهد. اگر بتوانیم پولمان را از سدان ها بیرون بکشیم و در شاسی بلندها حرف اول را بزنیم واقعاً موقعیت و جایگاه خوبی خواهیم داشت.


لانیو همچنین گفته فورد به حمایت از نمایندگان شرکت در فروش فیوژن با تخفیف‌ها و مشوق‌ها ادامه خواهد داد. او می‌گوید:

واضح است که نمایندگان را تنها نخواهیم گذاشت. ما موجودی انبار آن‌ها را با مشوق‌ها و تخفیف‌ها حفظ خواهیم کرد اما قطعاً سرمایه‌ی بیشتری روی سدان‌ها صرف نخواهیم کرد.


توقف تبلیغات فورد برای سدان ها همگام با تبلیغات سایت رسمی این برند در آمریکا می‌باشد. با باز کردن سایت فورد آمریکا اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب خواهد کرد تصاویر موستانگ، اکو اسپورت و پیکاپ های سری F خواهد بود.


اما به همان اندازه‌ای که سورپرایز کننده به نظر می‌رسد باید گفت استراتژی فورد در واقع جواب داده است. در ماه آگوست شاهد افزایش 5.9 درصدی فروش پیکاپ‌ها و ون‌های این شرکت و افزایش 20 درصدی تحویل خودروهای کاربردی فورد بوده‌ایم. در طرف مقابل فورد 21 درصد کاهش فروش سواری‌های خود را گزارش کرده ولی فروش موستانگ 35 درصد رشد داشته است.

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها