کاهش 50 درصدی فروش رنو در ایران

بدون دیدگاه

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


فروش رنو فرانسه به ایران در ششمین ماه سال جاری میلادی نصف شد و به ۵ هزار و ۵۸۱ دستگاه رسید. شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد در ششمین ماه سال جاری میلادی پنج هزار و ۵۸۱ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است.


با این حساب، فروش رنو فرانسه به ایران در این ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل یعنی ژوئن ۲۰۱۷ افت ۵۳ درصدی داشته است. رنو در ژوئن سال گذشته حدود ۱۲ هزار دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده بود. در پی خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و اعلام بازگشت تحریم‌ها، فروش رنو در بازار کشور رو به کاهش گذاشته است. این شرکت فرانسوی اعلام کرده از تحریم‌های آمریکا علیه ایران پیروی خواهد کرد. بر این اساس، مجموع فروش رنو به ایران در ۶ ماه ۲۰۱۸ نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۱۰ درصدی داشته و به ۶۱ هزار و ۳۵۴ دستگاه رسیده است. در مدت مشابه سال ۲۰۱۷ فروش رنو در ایران ۶۸ هزار و ۳۶۵ دستگاه اعلام شده بود. رنو در سال ۲۰۱۷ میلادی ۱۶۲ هزار و ۷۹ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرد. فروش رنو فرانسه به ایران در این سال نسبت به سال قبل از آن رشد ۳/ ۴۹ درصدی داشت. فروش رنو به ایران در سال ۲۰۱۶ نیز نسبت به سال قبل از آن رشد ۱۱۰ درصدی داشت و به ۱۰۸ هزار و ۵۳۶ دستگاه رسید. این خودروساز فرانسوی در سال ۲۰۱۵ نیز بالغ بر ۵۱ هزار دستگاه، در سال ۲۰۱۴ بالغ بر ۳۳ هزار دستگاه و در سال ۲۰۱۳ بالغ‌‌بر ۳۹ هزار و ۶۰۰ دستگاه از محصولات خود را به ایران فروخته بود.

Renault Captur

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها