اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید


مسابقه گرندپری روسیه در حالی آغاز شد که والتری بوتاس خط نخست را از آن خود کرده بود و پشت سر او هم همیلتون و فتل قرار داشتند. استارت مسابقه بدون اتفاق خاصی انجام شد. نکته جالب در اوایل مسابقه، خیزش ورشتاپن بود که از رتبه آخر با جنگندگی خود را به مدعیان رساند.


در این مسابقه خودروهای فراری هم با وجود آپگرید در باله جلو، چیز خاصی برای نمایش نداشتند پیشتازی مرسدس‌ها ادامه یافت. ورود به پیت استاپ باعث تغییر در آرایش خودروهای پیشتاز مسابقه شد. مهم‌ترین نکته آندرکات شدن همیلتون توسط فتل بود اما چند ثانیه‌ای بعد، همیلتون توانست از اشتباه فاحش حریف خود استفاده کرده و از او سبقتی زیبا بگیرد. فتل بعد از این واقعه تا پایان مسابقه نتوانست خودی نشان دهد.

از سوی دیگر، ورشتاپن نیز که پیت استاپ خود را به تأخیر انداخته بود، پیش‌آهنگ مسابقه شد و بسیاری از محاسبات را به هم ریخت. تایرهای او حتی تا ده دور به پایان مسابقه نیز به خوبی دوام آورده بودند. ورشتاپن با این رانندگی درخشان توانست عنوان راننده برتر این مسابقه را نیز به دست آورد.

اما شاخص‌ترین اتفاق مسابقه، دستور تیمی مرسدس بود که به والتری بوتاس برای عبور همیلتون صادر شد. بوتاس در میان ناباوری، خود را به کناری کشید و تقریباً متوقف شد تا هم‌تیمی‌اش از او عبور کند. البته تیم این تصمیم را به مشکل تایرهای همیلتون و نیاز به مراقبت از آن‌ها مربوط کرد. موضوعی که با به دست آوردن سریع‌ترین دورهای پیست توسط همیلتون تضاد داشت.

درهرصورت مسابقه بدون اتفاق خاصی به پایان رسید. بوتاس که مسابقه را با شایستگی و پیشتازی آغاز کرده بود به دستور مدیران تیم به مقام دومی قناعت کرد. فراری نیز می‌تواند به عملکرد درخشان لکرک، راننده فصل بعد خود امیدوار باشد.

[دانلود ویدئو]

شما مخاطبين عزيز سايت تک مهر از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها