روش دوخت روکش چرمی دور فرمان | آموزش دوخت روکش دور فرمان

»<<─##●|●|●##>>─«جدید ترین اخبار را از سایت مجله خودرو دنبال کنید و این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید امیدوارم از مطالب این سایت لذت برده باشید»───##●|●|●##───«

روکش چرمی دور فرمان خودرو برای بیشتر ماشین های سواری مناسب است؛ به‌سادگی از فرمان خودروی شما محافظت کرده و نرمی خاصی به سطح فرمان شما میبخشد از لیز خوردن دستتان روی فرمان جلوگیری می‌کند.

یکی از مزیت روکشهای چرمی دور فرمان سهولت در نظافت و تمیز کردن آنها است. روکشهای چرمی نمای اسپرت تر و جوان پسند تری به خودروی شما میدهد.

روش دوخت روکش چرمی دور فرمان خودرو

روش دوخت روکش چرمی دور فرمان

استفاده از روکشهای دور فرمان چرمی در مناطقی با آب و هوای شرجی به جهت راحتی نگه داشتن فرمان در دست بخصوص در زمان های طولانی تر توصیه میشود.

آموزش دوخت روکش چرمی دور فرمان خودرو

نحوه نصب روکش چرمی بدین صورت هست که ابتدا روکش چرمی را دور فرمان ماشین بکشید با توجه به طرحی که انتخاب کرده اید میتوانید نسبت به سلیقه خود روکش را روی دور فرمان جابجا کرده تا نتیجه مورد علاقه شما حاصل شود.

دو روش دوخت را توصیه میکنیم:

روش دوخت روکش چرمی دور فرمان

روش اول پشت دوردوزی چرم

نوع کوک هایی که میزنید به سلیقه خودتان بستگی دارد اما باید به صورتی باشد که این کوکها از روی چرم بگذرد تا به اصطلاح خوب روی دور فرمان بنشیند.

نکته خیلی مهمی که در این روش باید توجه داشته باشید در هنگام دوختن روکش چرمی دور فرمان، کوکها باید پشت دوردوزی چرم باشد تا نخ چرم را پاره نکند و در ضمن باید هنگام دوخت نخ را محکم بکشید تا دوخت شما زیبا شود.

مزایای دور فرمان چرمی آموزش دوخت فرمان خودرو نخ دوخت دور فرمان جا انداختن روکش فرمان پراید نصب روکش فرمان آماده اموزش دوخت دور فرمان ماشین تعویض روکش فرمان پژو آموزش تزیین ماشین قشنگ کردن داخل ماشین

روش دوخت روکش چرمی دور فرمان

روش دوم دوخت از بین کوکهای دوختهای روکش چرمی

پس از اینکه روکش چرمی را دور فرمان کشیدید لبه ها را کنار هم قرار داده برای دوختن روکش چرم که طرح دوخت بستگی به سلیقه شما دارد و با نخ و سوزن آماده داخل جعبه در حالی که سوزن را از بین کوک های دوخته شده روکش دور فرمان رد میکنید نسبت به دوام و زیبایی دوخت نیز توجه کافی نماید.

در این نوع دوخت میتوان کوکها را یک در میان و یا از میان تمام کوکهای دوخته شده و یا سوراخهای موجود روکش رد کرد. این روش دوخت دست دوز اگر با دوخت های بسیار ظریف و شیک همراه باشد نمای حرفه ای به دور فرمان شما می بخشد.

منبع:پدال

گردآوری و بازنشر: مجله خودرو

بیشتر بخوانید:

آموزش عیب‌یابی اجزاء ستون فرمان خودرو

آموزش تعمیر پمپ هیدرولیک فرمان پژو 405 ،سمند و 206

آموزش تعویض سنسور فشار روغن هیدرولیک فرمان 206

علت لرزش فرمان ماشین در سرعت بالا + تعمیر لرزش فرمان ماشین


»───##●|●|●##───«امدواریم از خواندن این مطلب لذت کافی بره باشید »───##●|●|●##───«

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *